В суботу о 9.45 розпочнеться День відкритих дверей
![В суботу о 9.45 розпочнеться День відкритих дверей](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/206/news/1367/1.jpg)
Шановні випускники, майбутні абітурієнти! В суботу, 12.12.2015 р., два факультети, які навчають студентів ІТ-спеціальностям, – Факультет комп’ютерних систем і автоматики та Факультет інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії, проводять День відкритих дверей.
Запрошуємо Вас на 9.45 в аудиторію 222 ГУК (корпус, в якому розташовано бібліотеку), де розпочнеться захід.
Чекаємо на Вас, адміністрація ФКСА.
опублік. Ковтун Вячеслав Васильович