Наша команда - переможець Студентської осіні 2015

Студентська осінь першокурсників – свято, яке з нетерпінням чекає талановита молодь університету. Тут реалізують свої творчі здібності співаки, танцюристи, музиканти, актори та майстри оригінального жанру.

Основною метою конкурсу є виявлення та підтримка молодих талантів, пошук оригінальних зразків художньої творчості, розкриття мистецьких здібностей та художніх талантів студентів, активізація процесів згуртованості молоді на засадах доброзичливості та творчого пошуку, надання можливості першокурсникам реалізувати свій творчий потенціал, створення нових та зміцнення ниніших колективів самодіяльності у клубі ВНТУ.

Особливо приємно, що цього річ в конкурсі перемогла команда нашого факультету. Вітаємо переможців, та бажаємо нових звершень.

опублік. Ковтун Вячеслав Васильович