Погоджено програму підготовки майбутніх ІТішників з лідерами галузі

Шановні абітурієнти та батьки!

Вперше у Вінницькому національному технічному університеті оголошується набір у елітну групу підготовки бакалаврів з напряму 6.040302 "Інформатика". Проходження виробничої практики та подальше працевлаштування на провідних ІТ-підприємствах м. Вінниці для всіх студентів групи гарантовано. Програму підготовки повністю погоджено з лідерами ІТ-галузі - узагальненим об’єктом діяльності майбутніх фахівців є процеси обробки інформації алгоритмічними методами з використанням комп’ютерної техніки.

Для участі у конкурсі на зарахування для вступників на основі повної загальної середньої освіти потрібні сертифікати ЗНО 2015 року з української мови та літератури, математики, іноземної мови - всі базового рівня складності.

опублік. Ковтун Вячеслав Васильович