Шахісти ІнАЕКСУ серед переможців

24-25 лютого у спорткомплексі ВНТУ відбулася грандіозна подія!

Команди шахістів від кожного інституту ВНТУ зіткнулися в запеклій боротьбі за шаховою дошкою. Наш інститут представляли Стовбчатий Максим (1-ша дошка) ст.гр. 2СІ-14б, Купчин Іван (2-га дошка) ст.гр. МІТ-14б, Давидюк Світлана (жіноча дошка) ст.гр. 1СІ-14б. В першому ж турі ми зіткнулися з грізним супротивником - ІнБТЕГП (будівельниками), але в запеклій боротьбі поступилися з рахунком 1:2. Проте наші відважні шахісти не здалися і в наступних двох турах перемогли команду ІнМ+ІнЕЕК(менеджменту та екології) та ІнМТ(машинобудування), тому в цілому перспективи хороші, набрали 5 очок. У другий день шахових протистоянь наша команда зіткнулась з одним із фаворитів, командою ІнІТКІ. ІнІТКам наші шахісти програли, але потім зібравшись з силами показали гру вищого класу і вибороли 3-тє місце для нашого інституту. Це було неймовірне змагання, напруження не спадало до останньої партії, адже менеджери не поступались нам очками, а наш шахіст в вирішальній партії Іван Купчин примудрився програти свого ферзя, але чи то справившись з хвилюванням, чи то побоюючись "несхвалення" інших членів команди, він все ж вирвав перемогу і тим самим виборов 3-тє місце і залишив менеджерів позаду.

Словом, хочеться подякувати нашим спортсменам, також тим хто за них вболівав і до наступних перемог!

опублік. Ковтун Вячеслав Васильович