Щорічна, XLIV науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів, працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників

В березні 2015 р. в університеті планується проведення щорічної, XLIV науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.

В ІнАЕКСУ конференцію планується проводити 11-13 березня 2015 р. 11.03.2015 р. о 14.15 в аудиторії 5213 відбудеться пленарне засідання. 12-13 березня 2015 р.після 14 години на кафедрах інституту відбуватимуться секційні засідання.

Запрошуємо всіх зацікавлених відвідати захід.

опублік. Ковтун Вячеслав Васильович