Колектив інституту щиро вітає Івана Васильовича Кузьміна з 90-річчям!

03.02.2014 р. Іван Васильович Кузьмін, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, лауреат премії Ради Міністрів України, лауреат премії Ленінського комсомолу, стипендіат Президента України, академік і віце-президент Академії наук прикладної радіоелектроніки, президент Вінницької територіальної Малої академії наук, учасник Великої Вітчизняної війни, ректор Вінницького національного технічного університету з 1976 по 1989 року, доктор технічних наук, професор, святкує своє 90-річчя.

Іван Васильович Кузьмін

Колектив інституту бажає Івану Васильовичу міцного здоров’я, довголіття, плідної творчої роботи, досягнення нових наукових горизонтів.

До свята колективом університету підготовлено та видано біблографічний вказівник, а також, під керівництвом першого проректора ВНТУ О.Н. Романюка створено чудовий телефільм, переглянувши який можна осягнути масштаби особистості ювіляра.

опублік. Ковтун Вячеслав Васильович