Навчання проводила щоденно протягом 18-22 лютого о 14.30 в ауд. 7212.  к.т.н., доц. каф. ПЗ Коваленко О.О. за участі інженера ЦДО ВНТУ Шепітко Т.В.
На заняття були  також запрошені учасники семінару підвищення кваліфікації та всі бажаючі викладачі для ознайомлення з тестовою методикою системи JetIQ, в тому числі, створення тестових питань з дисципліни з наступною апробацією на групах студентів для впровадження екзаменаційного тестового контролю.
На заняттях викладачі отримали нові знання та практично спробували працювати в персональних кабінетах з інструментами створення тестових завдань, варіативних сценаріїв формування тестів за темами, модулями, для поточного та підсумкового контролю; організації самостійної роботи студентів (навчального тренування) в системі JetIQ VNTU; проведення поточного та підсумкового контролю за допомогою тестової системи.
в тому числі, виконано наступні завдання:
  • ознайомлено викладачів з основним інструментарієм для розробки тестів Тест-IQ.
  • закріплено знання про етапи впровадження тестів як основної вимоги для проведення екзаменаційного контролю, також правила і методики оформлення тестових завдань для самостійної роботи в системі.
  • подолано основні труднощі, які виникали у викладачів під час створення тестів.
  • надано рекомендації та підготовлено викладачів до організації самостійної роботи студентів (навчального тренування) в системі JetIQ VNTU.