Головна

Викладацька

Для викладача.
Вхід

Студентська

Для студента.
Вхід

Деканат

Електронний деканат.
Вхід

Дзвінки

Розклад дзвінків.
Вхід

Cлужби

Загальний вхід.
Вхід

Екосистема оновлення портфоліо викладача діє! Здійснено інтеграцію та міжсерверну синхронізацію сайтів викладачів та їх WEB-сторінок у системі JetIQ. Тепер всі дії можна робити тільки персональному кабінеті викладача. Наукові і методичні праці публікуються напівавтоматично. Із задоволенням формуйте власний професійний профіль викладача та наукового діяча!

Що ж забезпечує новий функціонал?

  1. Можливість самостійного створення викладачами власних доменних імен у зоні vk.vntu.edu.ua
  2. Автоматичну синхронізацію змісту персональної WEB-сторінки в JetIQ та сайту викладача. У тому числі й публічних наукових та методичних публікацій з персонального репозиторію. Завдяки цьому автоматично підтримується актуальність списків праць як на сторінці у JetIQ так і на сайті викладача. Це дає можливість самостійно і в одному місці (тобто в персональному кабінеті JetIQ) централізовано управляти своїми публічними ресурсами.
  3. Для раніше створених і нових сайтів викладачів є можливість перемикати до них доступ.
  4. Відсутність необхідності у сторонньому адмініструванні. Тепер все самостійно робить користувач.

Як користуватись?
  1. Зайдіть у персональний кабінет викладача в JetIQ.
  2. Перейдіть на "Робочий стіл".
  3. На блоці "Ресурси кафедри/підрозділу" клацніть на пункті "моя персональна сторінка/сайт"
  4. Якщо у вас ще немає свого сайту, то клацніть "Створити власний сайт.." і виконайте вказані дії. Протягом доби з'явиться ваш сайт, а поки заповнюйте необхідні дані у анкеті і редагуйте публікації у персональному репозиторії. Після появи вашого сайту всі зміни даних в персональному кабінеті будуть відтворюватись на ньому одразу.
  5. Якщо у вас вже існує старий сайт, то ви можете перемкнутись на Новий сайт за допомогою селектора Старий/Новий знизу цієї сторінки і надалі його редагувати згідно п.4. 

Автор ідеї - Ілля Малініч.
JetIQ є глобальним інформаційним базисом університету для: управління навчальним процесом; обліку знань студентів; обліку навчальної активності студентів; системи тестування знань TestIQ.
gmail sign in create gmail account