Запрошуємо студентів на презентацію компанії "ЛВН ЛІМІТЕД" (ТМ Nemiroff)!

Коли: 16 травня о 14:30

Де: ГНК (головний навчальний корпус ВНТУ), ауд. 222 (конференц-зал)

Цільова аудиторія: студенти всіх спеціальностей Вінницького національного технічного університету

Компанія "ЛВН ЛІМІТЕД" (ТМ Nemiroff) шукає молодих, цілеспрямованих та амбітних фахівців, яким готові запропонувати:

• гідну зарплату;
  • офіційне працевлаштування;
  • можливості кар’єрного розвитку;
  • безкоштовне навчання;
  • харчування (обід) коштом компанії;
  • довіз з Вінниці.

ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД» займається виробництвом та реалізацією спиртних напоїв ТМ «Nemiroff».

Nemiroff — український бренд із півторарічною історією, представлений на 5-ти континентах. Виробництво бере початок у 1872 році у місті Немирів, де була відкрита після реконструкції найбільша на Поділлі винокурня. Саме півтора століття тому сформовано принципи, якими компанія успішно керується і сьогодні: високі вимоги до якості, дотримання старовинних рецептур, постійне вдосконалення виробництва та пошук нових граней смаків.

Реєстрація на презентацію обов'язкова за посиланням: https://forms.gle/r2mMh7PxEDBA4aMQ7

Підписуйтеся на "ВНТУ: вакансії, можливості"!

опублік. Косарук Олена Миколаївна