ВНТУ запрошує на підготовчі курси до ЄВІ / ТЗНК!

У 2024 році усі вступники до магістратури на основі ступеня бакалавра складатимуть єдиний вступний іспит (ЄВІ). Він міститиме два блоки: тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) та тест з іноземної мови.

Згідно з програмою ТЗНК складається з двох компонентів: вербально-комунікативного та логічно-аналітичного.

Вінницький національний технічний університет запрошує на курси підготовки до ТЗНК із двох компонентів на вибір:

✅ Онлайн-інтенсив з підготовки до виконання блоку завдань вербально-комунікативного компонента.

✅ Онлайн-інтенсив з підготовки до виконання блоку завдань логіко-аналітичного компонента.

Детальна інформація про підготовчі курси до ЄВІ / ТЗНК.

Програма буде корисна студентам 4 курсу та випускникам, які планують продовжувати навчання у магістратурі в цьому році. У програмі передбачена вся інформація, яка знадобиться для успішної роботи над тестами.

Заняття на курсах мають практичне спрямування й відбуваються у формі докладного опрацювання типових тестових завдань (як тих, що надавалися у попередні роки, так й аналогічних).

Опрацювання передбачає:

▪️ попередній розбір змісту завдань та настанови щодо виконання;
▪️ виконання тренувальних тестових завдань;
▪️ аналіз результатів із коментувальним супроводом викладача;
▪️ виконання демонстраційних тестів в онлайн-форматі на сайті https://testportal.gov.ua

Вартість курсу з 1 компонента – 500 грн.

Заняття починаються з 15 березня 2024 року!

Реєстрація – за формою
☎️ Маєте запитання – телефонуйте:
+ 380-97-69-50-265

опублік. Косарук Олена Миколаївна