ВНТУ підписав договір про партнерство та співробітництво з Вінницькою овочевою компанією

На зустрічі, яка відбулася 11 січня, ректор Вінницького національного технічного університету Віктор БІЛІЧЕНКО та директор приватного підприємства "Вінницька овочева компанія" Руслан ЛАВРЕНКО задекларували новий етап співпраці між університетом та підприємством. У рамках укладеного Договору про партнерство та співробітництво було обговорено ключові питання співпраці, що включають активне залучення студентів до практичних аспектів їхньої майбутньої професійної діяльності.

Зокрема, в обговорення потрапили питання стосовно впровадження студентських програм на підприємстві "Вінницька овочева компанія" та можливості організації семінарів, тренінгів та екскурсій, спрямованих на розвиток професійних навичок студентів. Зазначено, що спеціалісти компанії мають намір поділитися своїм досвідом та знаннями, сприяючи підготовці майбутніх фахівців.

Підписання Договору про партнерство та співробітництво між Вінницьким національним технічним університетом та "Вінницькою овочевою компанією" свідчить про важливість такої співпраці в контексті розвитку як вищої освіти, так і бізнесу, а також підкреслює необхідність об'єднання зусиль для створення сучасного та конкурентоспроможного освітньо-промислового середовища.

опублік. Косарук Олена Миколаївна