Компанія "Makosh" презентувала кар'єрні можливості для студентів ВНТУ

18 жовтня у ВНТУ відбулася презентація компанії  "Makosh", організована Центром розвитку кар'єри та неперервної освіти.

1

2

Мета презентації полягала в ознайомленні студентів та випускників ВНТУ з компанією та відкритими в ній вакансіями, на яких можуть працювати студенти-старшокурсники та випускники спеціальностей 051, 073, 075, 076, 101, 183 та 275. Представники компанії розповіли про можливості, які надаються молодим спеціалістам, котрі прагнуть розвивати свою кар'єру в цій прогресивній компанії.

3

4

Основні моменти презентації охоплювали розгляд структури та напрямків роботи "Makosh". Представники компанії розповіли про ключові аспекти діяльності, що дозволило студентам отримати глибше розуміння сфери діяльності компанії та її внеску в галузь. Окремо було сказано про вакантні посади, які наразі відкриті в компанії.

Під час заходу найактивніші студенти були відзначені корисними призами від компанії "Makosh".

5

7