Запрошуємо студентів та випускників ВНТУ на презентацію "Makosh"

Поглянь у майбутнє разом із "Makosh"!

Ти амбіційний студент чи випускник спеціальностей 051, 073, 075, 076, 101, 183, 275? Тоді ця можливість для тебе!

Подія: презентація компанії "Makosh"

Коли: 18 жовтня 2023 року, о 15:30

Де: ГНК (головний навчальний корпус ВНТУ), ауд. 201 (інноваційно-тренінговий центр)

Чому варто прийти?

"Макош" — це компанія, яка розширює свою діяльність не лише в Україні, а й за її межами, у Польщі, Румунії, Франції та Німеччині. Ми шукаємо молодих, цілеспрямованих та амбітних фахівців, яким готові запропонувати:

• гідну зарплату;
  • офіційне працевлаштування;
  • безкоштовне навчання;
  • тренінги та підтримку.

Навіть у складний період військового стану в країні "Макош" не тільки зберегла кількість працівників, а й збільшила штат на 13%!

Тут ти матимеш можливість реалізовувати свої ідеї та розвивати здібності зі всебічною підтримкою керівництва та колективу.

Не втрачай шансу стати частиною історії успіху "Makosh"!

Реєстрація на участь в презентації (обов’язково): https://forms.gle/Ad8h1LJrsG1ooz1r6.

Приходь і дізнайся, як твоя кар'єра може стати блискучою разом з "Makosh"!

Підписуйся на "ВНТУ: вакансії, можливості"!

опублік. Косарук Олена Миколаївна