У ВНТУ пройшов День відкритих дверей

23 травня у Вінницькому національному технічному університеті відбувся День відкритих дверей для майбутніх здобувачів вищої освіти! Зустріч була присвячена Правилам прийому для здобуття вищої освіти у ВНТУ – 2024. Організатор заходу  –  профорієнтаційний сектор Імідж-центру ВНТУ.

1

2

3

ВНТУ продовжує гарну традицію відкритого спілкування, надаючи можливість гостям університету безпосередньо поспілкуватися з керівництвом та викладацьким складом закладу. Відвідувачі мали нагоду обговорити всі важливі питання з ректором університету, проректорами, деканами, завідувачами кафедр, викладачами, співробітниками та активними студентами.

4

5

6

Студенти університету активно долучилися до заходу, презентуючи свої науково-технічні досягнення. Серед представлених робіт були наукові дослідження, винаходи, технічні розробки, програмне забезпечення та інженерні проєкти, що наочно демонструвало високий рівень підготовки та креативний підхід студентів ВНТУ.

7

8

9

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор ВНТУ Віктор Біліченко, доктор технічних наук, професор, академік Транспортної академії України, Заслужений діяч науки і техніки України.

15

16

17

18

Директорка Імідж-центру ВНТУ Юлія Малогулко та фахівчиня Імідж-центру ВНТУ Анастасія Мандебура детально представили абітурієнтам особливості цьогорічного вступу до ВНТУ. Вони розповіли про широкий спектр спеціальностей, які пропонують навчально-наукові факультети, про унікальні риси теоретичної та практичної підготовки, а також про переваги навчання на різних освітніх програмах та можливості подальшого працевлаштування.

21

25

Після завершення офіційної частини Дня відкритих дверей, учасники заходу могли насолодитися святковою атмосферою студентського фестивалю "Дика Черешня '24". Фестиваль включав різноманітні розважальні та культурні заходи, які дозволили гостям відчути дух студентського життя ВНТУ.

31

33

34

35

Ми щиро вдячні школярам та випускникам коледжів за те, що вони завітали до нас. Сподіваємося побачити їх вже студентами обраної ними спеціальності саме у Вінницькому національному технічному університеті.

14

10

12

Щира зацікавленість вступників підтвердила доцільність проведення таких заходів і вкотре довела, що Вінницький національний технічний університет — це вибір кращих! Ми пишаємося нашими традиціями, досягненнями та студентами, які роблять ВНТУ одним із провідних закладів вищої освіти в Україні.

Контакти приймальної комісії: pk@vntu.edu.ua
Телефони приймальної комісії: