ВНТУ у рейтингу ЗВО України за результатами акредитаційних експертиз 2019-2023

Відповідно до оприлюдненого Центром міжнародних проєктів «Євроосвіта» рейтингу ЗВО України за результатами акредитаційних експертиз 2019-2023, Вінницький національний технічний університет займає 44 позицію з-поміж 204 ЗВО України, а також є лідером серед закладів вищої освіти Вінниччини.

Акредитаційні експертизи, які здійснюються Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) в закладах вищої освіти України, найбільш комплексно і об’єктивно характеризують ефективність роботи університетів України.

Під час проведення акредитаційних експертиз в ЗВО здійснюється аналіз не тільки процедур реалізації освітнього процесу, а й показників міжнародної проєктно-грантової діяльності, науково-інноваційної роботи, академічної мобільності, навчально-методичного забезпечення, кадрового потенціалу та інших складових, які безпосередньо впливають на місце ЗВО у різноманітних міжнародних рейтингах.

опублік. Косарук Олена Миколаївна