Волонтерська діяльність ВНТУ

У червні 2023 року до ВНТУ за допомогою звернулось керівництво Вінницького обласного спеціалізованого будинку з ураженням центральної нервової системи. Працівники ВНТУ зібрали кошти на придбання харчів, памперсів та гігієнічної продукції для маленьких пацієнтів будинку. Крім того, до допомоги долучилися наші друзі з м. Ліон, які передали солодощі для дітей.

1

2

3

7

ВНТУ постійно допомагає військовій частині, яка воює в одній із найгарячіших точок, і у складі якої служать наші колеги, які боронять Україну з першого дня війни.

У лютому 2023 року працівниками ВНТУ було зібрано та перераховано 200 000 гривень на придбання квадрокоптерів.

У листопаді 2023 року працівники ВНТУ приєдналися до збору коштів для придбання роботизованого комплексу для виконання бойових завдань та перерахували 110 000 гривень.

Також у листопаді наші колеги, студенти та аспіранти розпочали проєкт «ФЕНІКС» для створення легких тактичних автомобілів «ФЕНІКС», які  будуються на базі вцілілих запчастин зі знищених авто, що постраждали  на війні з російським окупантом з виготовленням оригінального корпусу авто.

5

6