ВНТУ став переможцем серед ЗВО у конкурсі «Імена, яким довіряють 2023»

У сучасному світі освіта є ключовим фактором успішного розвитку суспільства і країни в цілому,  тому важливо, щоб молодь мала можливість отримати якісні знання та підготовку у професіоналів своєї справи. Один із ЗВО, якому довіряють і який заслужено отримав найпочеснішу нагороду "Тільки перші – 2023" у конкурсі "Імена, яким довіряють 2023", це — Вінницький Національний Технічний Університет.

1

"Перемога нашого університету в конкурсі "Імена, яким довіряють" є свідченням не лише нашої високої якості освіти та наукових досягнень, але й відданості нашій місії формування майбутнього для України. Ми пишаємося тим, що наша університетська спільнота сприяє розвитку нашої держави, і ми завжди готові йти вперед, надаючи якісну освіту та розробляючи інноваційні рішення для вирішення найважливіших суспільних завдань", - зазначає ректор ВНТУ Віктор Біліченко.

ВНТУ має довгу та вражаючу історію розвитку. Університет завжди прагнув до високого стандарту освіти та наукових досліджень. З роками наш ЗВО став справжньою візитною карткою Вінниці та України в цілому у галузі технічної та інженерної освіти.

3

Одним із ключових факторів, який підтверджує, що ВНТУ першим серед переможців конкурсу "Імена, яким довіряють" - це наш висококваліфікований персонал. Університет має велику кількість професорсько-викладацького складу, які є визнаними експертами у своїх галузях. Науковці не лише передають студентам актуальні знання, але і займаються розробками важливих та ефективних винаходів, які вносять помітний внесок у розвиток науки, техніки та технологій України.

2

Крім того, ВНТУ активно співпрацює з промисловими підприємствами та науковими установами. Ця співпраця дозволяє студентам здобувати практичний досвід та розвивати свої навички в реальних проєктах, а також сприяє тому, щоб випускники були готові до викликів сучасного ринку праці.

Дякуємо за Вашу довіру!

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати та розвиватися у своїй країні!

опублік. Косарук Олена Миколаївна