ВНТУ — СЕРЕД КРАЩИХ У КОНСОЛІДОВАНОМУ РЕЙТИНГУ ВИШІВ УКРАЇНИ 2023 РОКУ

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складений консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2023 року. Вінницький національний технічний університет посів 23 місце в рейтингу та  6 місце серед найкращих технічних закладів вищої освіти України!

1
2

Для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використано дані найбільш авторитетних серед експертів і засобів масової інформації національних рейтингів закладів освіти України: «Топ-200 Україна»«Scopus» та «Бал НМТ на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця освітніх закладів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт».

Вітаємо науково-педагогічний колектив університету з високими досягненнями!

опублік. Косарук Олена Миколаївна