ВІТАЄМО НАУКОВЦІВ ВНТУ З ОТРИМАННЯМ НАГОРОД!

20 червня відбулось засідання Вченої ради Вінницького національного технічного університету. Під час проведення заходу ректор ВНТУ Віктор Біліченко вручив нагороди науковцям академічної спільноти.

Атестат Почесного професора ВНТУ вручено відомій у широких колах академічної спільноти України людині, сподвижнику вітчизняної екологічної освіти і науки, Заслуженому діячеві науки і техніки України, завідувачеві кафедри екології та збалансованого природокористування Інституту сталого розвитку ім. В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка», д. т. н., проф. Мирославу Мальованому.

Нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти» нагороджено:

• завідувача кафедри технологій та автоматизації машинобудування, д. т. н., проф. Леоніда Козлова;
  • завідувача кафедри комп`ютерних наук, д. т. н., проф. Андрія Ярового;
  • в. о. декана факультету менеджменту та інформаційної безпеки, д. е. н., проф. Ірину Єпіфанову.

Почесною грамотою МОН України нагороджено:

• професора кафедри фінансів та інноваційного менеджментуд. е. н., проф. Вʼячеслава Джеджулу;
  • завідувача кафедри системного аналізу та інформаційних технологій, д. т. н., проф. Віталія Мокіна;
  • завідувача кафедри іноземних мов, к. філол. н., доц. Ірину Степанову;
  • директора Центру забезпечення якості освіти, к. т. н., доц. Олесю Войтович.

Грамотою МОН України нагороджено:

• завідувача кафедри електричних станцій та систем, д. т. н., проф. Вячеслава Комара;
  • завідувача кафедри філософії та гуманітарних наук, д. філос. н., проф. Олега Хому;
  • завідувача кафедри електротехнічних систем електроспоживання та енергетичного менеджменту, д. т. н., проф. Михайла Бурбела;
  • завідувача кафедри вищої математики, д. т. н., проф. Володимира Михалевича;
  • к. т. н., проф. Романа Обертюха.

Подякою МОН України нагороджено:

• к. т. н., доц. Світлану Бевз;
  • директора Інституту докторантури та аспірантури, д. т. н., проф. Андрія Кашканова;
  • декана факультету будівництва, цивільної та екологічної інженерії, к. т. н., доц. Івана Метя;
  • д. т. н., проф. Романа Петрука;
  • заступника декана факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії із навчальної та соціально-організаційної роботи, к. пед. н., доц. Олену Прозор.

Вітаємо науковців з досягненнями та бажаємо нових звершень і енергії!!!

опублік. Косарук Олена Миколаївна