Вітаємо переможців Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Відповідно до рішення Правління Всеукраїнської благодійної організації  “Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива», переможцями конкурсного добору 2022/23 Стипендіальної програми «Завтра.UA» стали двоє студентів ВНТУ.

Академічна спільнота ВНТУ вітає Колотила Дмитра (студента факультету електроенергетики та електромеханіки) та Куран Оксану (студентку факультету менеджменту та інформаційної безпеки) з перемогою у конкурсі! Пишаємось вами! Бажаємо нових успіхів, руху вперед та подальших перемог!

Стипендіати протягом року отримуватимуть щомісячну стипендію, братимуть участь у зустрічах Ялтинської європейської стратегії (YES), публічних лекціях з провідними представниками бізнесу, політики та культури, долучаться до проєктів Фонду Віктора Пінчука та PinchukArtCentre.

опублік. Косарук Олена Миколаївна