ВНТУ СЕРЕД КРАЩИХ ЗВО КРАЇНИ ЗА ДАНИМИ РЕЙТИНГУ
"ТОП-200 УКРАЇНА 2023"

Центр міжнародних проєктів “Євроосвіта“, в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, презентує сімнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України “Топ-200 Україна 2023”.

При складанні цьогорічного рейтингу експерти використовували багатокритеріальні підходи до оцінювання ефективності діяльності університетів на основі обробки великих масивів даних (Big Data) про роботу ЗВО, які отримані з відкритих джерел і валідність яких може бути перевірена.

Серед базових принципів визначення рейтингів ЗВО «Топ-200 Україна 2023» – забезпечення відкритості, прозорості, об’єктивності та незалежності ранжування університетів, врахування всебічності і багатогранності діяльності університетів, пріоритетність євроінтеграційних процесів.

Вінницький національний технічний університет у академічному рейтингу ЗВО України 2023 року посів 19 місце з 200 університетів України. Також відзначимо, що наш університет займає перше місце серед ЗВО Вінниці.

Вітаємо науково-педагогічний колектив університету з високими досягненнями!

опублік. Косарук Олена Миколаївна