"Студентська весна — 2023"

23-24 травня відбулась довгоочікувана «Студентська весна 2023», в якій усі активні студенти нашого університету змогли продемонструвати свої вміння і таланти.

Темою цьогорічного конкурсу була «Українська пісня».

3

8

Шляхом жеребкування кожна команда отримала пісню, що була обрана адміністрацією університету, на основі якої мала написати свою авторську історію:
ФЕЕЕМ — «Пісня про рушник» (Біліченко В.В.);
ФІТКІ — «Червона рута» (Печериця О.В.);
ФБЦЕІ — «Усміх твій таємничий» (Теклюк А.І.);
ФІІТА — «Ти ж мене підманула» (Сухецька О.Г.);
ФІЕС — «Два кольори» (Петров О.В.);
ФМІБ — «Чорнобривці» (Грабко В.В.).

Протягом двох феєричних концертів команди продемонстрували своє бачення культових українських пісень.

5

6

А переможцями стали:
У номінації "Краща комічна роль" — Антон Майдан (ФБЦЕІ)
У номінації "Краща драматична роль" — Максим Семенюк (ФІЕС)
У номінації "Краща хореографія" — ФІТКІ
У номінації "Кращий вокал" — ФІІТА
У номінації "Кращий актор" — Олексій Матохнюк (ФЕЕЕМ)
У номінації "Краща акторка" — Анастасія Гайдай (ФМІБ)
У номінації "Кращий сценарій" — ФІЕС

ІІІ місце — ФЕЕЕМ
ІІ місце — ФМІБ
І місце — ФБЦЕІ

Комплімент від ректора — ФІЕС

5

3

4

6

Номінації від Імідж-центру:
Найкращий персонаж — ФБЦЕІ
Найкраще декоративне оформлення — ФЕЕЕМ
Найкраще музичне попурі — ФІІТА

1

Студентка ФМІБ, переможниця в номінації "Краща акторка" Анастасія Гайдай ділиться враженнями: “Підготовка до Студвесни тривала сумлінно і з великим ентузіазмом. Ми зібрали круту команду однодумців і весело проводили час, як і в корпусі, так і на вулиці, і навіть в укритті. Саморуч робили декорації і просто гарно проводили час разом. Ми зайняли друге місце і я вважаю це гарним результатом. Себе я встигла проявити і як учасницю, і як ведучу.  Цього року команда нашого факультету знову отримала нагороду «Найкраща актриса», що також не може не радувати! Ми ще більше здружились і я була рада стати частинкою цієї маленької сім’ї. Чекаємо на Студосінь 2023 і віримо у ще одну нашу перемогу!!!".

2

Дякуємо усім командам за веселий настрій!

опублік. Косарук Олена Миколаївна