ВНТУ серед кращих ЗВО країни за даними "Консолідованого рейтингу ЗВО України 2022"

Вінницький національний технічний університет на 8-му місці у "Консолідованому рейтингу ЗВО України 2022" серед технічних університетів України та 7-й серед ЗВО центрального регіону!

Найкращі технічні заклади вищої освіти України

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: "Топ-200 Україна""Scopus" та "Бал ЗНО на контракт", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця навчальних закладів за версією "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Бал ЗНО на контракт".

Щиро вітаємо науково-педагогічний колектив університету з високими досягненнями!

опублік. Косарук Олена Миколаївна