ПЕРШИМ СЕРЕД ЗВО В УКРАЇНІ ВНТУ ПОЧАВ СПІВПРАЦЮ ЗІ СВІТОВИМ ГІГАНТОМ У СФЕРІ ІОТ
#ВНТУ #VNTU #Sigfox #SigfoxUkraine #Інтернетречей #ІnternetofThings #IoT #smart-рішення

Університет впроваджуватиме технології Sigfox для інтернету речей та смарт-рішень за сприяння УТІЛІКС.УАН
Про це домовились Дмитро Озеров, директор компанії УТІЛІКС.УАН, котра є оператором французької компанії Sigfox Ukraine, та ректор ВНТУ, професор Віктор Біліченко
Зорганізував перемовини високопосадовців завідувач кафедри системного аналізу та інформаційних технологій ВНТУ, доктор технічних наук, професор Віталій Мокін.
Зустріч відбулася учора згідно Меморандуму про співпрацю, підписаного місяць тому.
До спілкування долучився і декан факультету комп’ютерних систем і автоматики кандидат технічних наук, доцент Володимир Севастьянов. Зауважте, з 1 січня цей факультет КСА матиме нову назву — факультет інтелектуальних інформаційних технологій та автоматизації.
Компанія Sigfox є одним зі світових лідерів у сфері Інтернет речей та смарт-технологій.
Її рішення впроваджені у 75 країнах світу, до їх мережі підключено близько 20 млн. пристроїв.
Read more   http://impuls.vntu.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=7910%3A-sigfox-&catid=9%3A2014-02-09-08-50-23&Itemid=1&lang=en

опублік. Зянько Ірина Павлівна