ПЕРЕМОЖЦЯМИ
КУБКУ ГУМОРУ ВНТУ 2021 СТАЛА КОМАНДА ФЕЕЕМ «МЮВ»!

За перемогу боролися п'ять команд веселих, кмітливих та винахідливих студентів нашого університету, а саме:

- команди факультету ІТКІ – «Фініта ля комедія» та «Новий документ»;

- команда ЕЕЕМ – «МЮВ»;

- команда факультету МІБ – «Карочє, шутка»;

- команда факультету ІРЕН – «Анігіляторна пушка»;

- збірна команда факультетів МІБ та ЕЕЕМ – «Сім’я».

До складу журі входили лише представники університету, які з гумором на «ти»:

директор   Центру соціально-організаційної роботи, к.ф.н., доцент Теклюк А. І.;

декан ФМТ, к.т.н., доцент Сухоруков С. І.;

декан ФІТКІ, к.пед.н., доцент Кирилащук С. А.;

заст. декана з НР та СК ФЕЕЕМ, к.т.н., доц. Шуллє Ю. А.;

заст. декана з НР та СК ФМІб, ст. викл. каф. ІМ та ЦТП Рибко Н. В.;

представник ФКСА – к.т.н., доцент Кулик Я. А.;

представник ФБТЕГП – к.т.н., ст. в. Бондар А. В.

Формат проведення Кубку передбачав участь команд у трьох конкурсах: «Візитці» (знайомство з командою), «Полотні» (команди розповідали цільну історію, яку мали забарвити жартами) та конкурсі імпровізації – «Розминці» (члени команд креативно та з гумором відповідали на запитання члена журі – Анатолія Івановича Теклюка).

У зв’язку з посиленими заходами карантинних обмежень у місті цьогоріч захід відбувався без глядачів у залі. Проте, це не завадило дівчатам та хлопцям підготувати й продемонструвати чудові жарти, виступи та сценки. Пряма трансляція Кубку відбувалася на офіційній сторінці ВНТУ в Інстаграм, де глядачі в режимі онлайн могли насолодитися грою улюбених команд.

Місця на Кубку Гумору ВНТУ 2021 розподілялися за підсумками набраних балів та результатами голосування журі.

Отож, у номінації «Міс Гумору» перемогла студентка ФМІБ Мирослава Гірник, а в номінації «Містер Гумору» – студент ФІРЕН Олексій Откидач!

Кубок Гумору заслужено отримала команда «МЮВ». Їхні жарти, сценарій та командна згуртованість виявились найсмішнішими та найкреативнішими.

кубок гумору

Кубок Гумору ВНТУ команді вручив ректор ВНТУ Віктор Біліченко на раді з соціальних комунікацій ВНТУ, а представники адміністрації – проректор з науково-педагогічної роботи та організації освітнього процесу Олександр Петров та заступник першого проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва, директор центру міжнародних зв'язків та проектів  Юрій Бурєнніков вручили усім учасникам команди солодкі подарунки.

кубок гумору

Щиро вітаємо хлопців з перемогою! Бажаємо й надалі перемагати та дарувати усім позитивний настрій!

опублік. Косарук Олена Миколаївна