ВНТУ співпрацюватиме з Будівельно-інженерною школою Паньчжихуа (КНР)

Сьогодні, 10 грудня, Вінницький національний технічний університет підписав договір про співпрацю з Будівельно-інженерною школою Паньчжихуа (КНР).

Ключова мета угоди полягає в сприянні розвитку освіти, науки та практики шляхом підготовки магістрів та бакалаврів, спільним науковим дослідженням та спільним проектам за участю науковців та студентів з обох сторін.

Документ про співпрацю підписаний ректором Вінницького національного технічного університету Віктором Біліченком та директором відділу освіти та спорту міста Паньчжихуа провінції Сичуань Го Гуанхеном.

У зустрічі, котра відбувалась онлайн, взяли участь ректор ВНТУ Віктор Біліченко перший проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва ВНТУ Володимир Грабкопроректор з науково-педагогічної роботи та організації освітнього процесу ВНТУ Олександр Петров, заступник першого проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва ВНТУ, директор центру міжнародних зв'язків та проектів Юрій Бурєнніковзаступник декана факультету будівництва, теплоенергетики та газопостачання з наукової роботи та міжнародного співробітництва ВНТУ В’ячеслав Джеджула та завідувач кафедри опору матеріалів та прикладної механіки ВНТУ Олександр Грушко.

Будівельно-інженерною школою Паньчжихуа

Представниками Будівельно-інженерної школи Паньчжихуа на зустрічі були: директор відділу освіти та спорту міста Паньчжихуа провінції Сичуань Го Гуанхенкерівник відділу професійно-технічної освіти міста Паньчжихуа Чень Юньчуаньдиректор будівельно-інженерної школи Паньчжихуа Ху Цзіньголова комітету управління справами ВНТУ у Китаї Ван Ітань та директор представництва ВНТУ у провінції Сичуань Чжан Кефен.

Будівельно-інженерною школою Паньчжихуа

Розраховуємо на тісне і взаємовигідне співробітництво між навчальними закладами!

опублік. Косарук Олена Миколаївна