ВНТУ підписав договір про співробітництво із
Професійно-технічним інститутом промисловості Гуансі

9 грудня 2021 року підписано угоду про співпрацю між Вінницьким національним технічним університетом та Професійно-технічним інститутом промисловості Гуансі.

При підписанні угоди були присутні: ректор ВНТУ Віктор Біліченкоректор професійно-технічного інституту промисловості Гуансі Цю Чженьліньперший проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва ВНТУ Володимир Грабкопроректор з науково-педагогічної роботи та організації освітнього процесу Олександр Петров, проректор професійно-технічного інституту промисловості Гуансі Тань Гуанхуейзаступник першого проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва ВНТУ, директор центру міжнародних зв'язків та проектів Юрій Бурєнніковдекан інституту міжнародної освіти професійно-технічного інституту промисловості Гуансі Цзен Вейцзянь та заступник декана інституту міжнародної освіти професійно-технічного інституту промисловості Гуансі Хуан Цзе.

Угода про співпрацю  передбачає підтримку академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

опублік. Косарук Олена Миколаївна