Святкування Міжнародного дня студентів з #День_студентів2021вКВАДРАТі

16 листопада на Європейській площі відбулося грандіозне святкування #День_студентів2021вКВАДРАТі. Вперше на Вінниччині у це свято об'єдналося студентство всієї області.

Святкування розпочалося з виставок локацій закладів освіти. Юні абітурієнти жваво цікавилися локацією ВНТУ. Родзинкою локації нашого університету був герб ВНТУякий студенти змайстрували власноруч. Над гербом плідно працювали студенти усіх факультетів: Шимко О., Щербатий Д., Повстянко К., Литвинюк В., Зеленько І., Шаргородський Д., Поліщук І., Грогуль А., Рижих О., Гоцуляк Д., Долінін О., Саранча А., Пилипенко В. та й це ще не всі… Ідейними натхненницями студентів при створенні гербу були Шуллє Ю. А., Печериця О. В. та працівники Імідж-центру.

О 16:00 стартувала офіційна частина святкування, яка розпочалася із танцювального студентського флешмобу.  На бруківці Європейської площі водночас згуртувалося 400 гарячих флешмобівців з 27 закладів освіти Вінниччини. Постановкою танцювального флешмобу займався мегакреативний Іван Jozz, а фахівцеві Імідж-центру та провідному хореографу Федоренко К. В. вдалося об’єднати студентів ВНТУ в один «танцювальний організм». Це було щось неймовірне! Креативне відео від Імідж-центру ВНТУ можна переглянути на офіційному YouTube-каналі ВНТУ за посиланням.

На святкування Міжнародного дня студентів завітав Соколовий В. П. - голова Вінницької обласної Ради та Івасюк І. Д. - заступник голови Вінницької обласної Ради, аби привітати молодь зі святом та відзначити активне студентство Вінниччини. Почесними грамотами нагороджено студентів ВНТУ - Колотила Д., Климчука О. та Мартинюк Ю. – за їх внесок у розвиток молодіжного руху області.

Відразу ж після нагородження студентського активу було зупинено інтернет-голосування за "Кращий герб/логотип закладу" та оголошено переможців конкурсу. Ви тільки уявіть! За кращий герб/логотип закладу проголосували 8095 мешканців Вінниччини. Неабиякий творчий потенціал продемонстрували студенти під час створення гербів/логотипів своїх закладів освіти. Герб ВНТУ зайняв почесне 3-тє місце з-поміж представлених п’ятнадцяти гербів/логотипів інших закладів освіти Вінниччини. Переможці-заклади отримали сучасні та потужні акустичні системи з bluetooth.

«Студфест»  – дав відчуття, ніби на сцені виступали справжні зірки українського шоу-бізнесу! Надзвичайно цікавими були виступи Шуллє Ю. та Войтюка Р. з танцем “Bad guy” та юної співачки Колядич М. із сольною піснею. Незабутню атмосферу подарував усім присутнім кавер-гурт «PULSAR». Від їх виконання перехоплювало подих!

Святковим подарунком від МЦ «Квадрат» стало вогняне шоу в національно-патріотичному виконанні.

Дякуємо студентам ВНТУ за активну участь та гідну презентацію нашого університету! Ви просто нереально круті!!!

Дякуємо МЦ «Квадрат» за організацію грандіозного свята, яке запам’ятається на довго! Це було неймовірно!

опублік. Косарук Олена Миколаївна