КОМПАНІЯ "F&B
MANAGEMENT" ВІДКРИВАЄ У ВІННИЦІ КОЛ-ЦЕНТР,
В ЯКОМУ ПРАЦЮВАТИМУТЬ СТУДЕНТИ ВНТУ

Адміністрація Вінницького національного технічного університету на чолі з ректором Віктором Біліченко провела зустріч із власником та засновником компанії "F&B Management" Марком Біанчі. Разом з поважним гостем також були присутні на зустрічі депутат Вінницької обласної Ради  Денис Коник  та директор Департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Максим Мартьянов.

Метою зібрання було обговорення питань співробітництва та можливості працевлаштування студентів та випускників ВНТУ.

Марк Біанчі невдовзі планує відкрити власний кол-центр у м. Вінниці приблизно на 100 робочих місць (у столиці вже успішно функціонує один із кол-центрів цієї компанії). Його компанія обслуговує ресторанний бізнес в США, надаючи послуги консалтингу. При цьому, у новоствореному кол-центрі підприємець планує залучати до роботи студентів та випускників, які вільно володіють англійською мовою, а також мають або здобувають ІТ-освіту.

опублік. Косарук Олена Миколаївна