![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/367/news/1580/789.jpg)
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА - 2021 #вКВАДРАТІ
Цьогоріч ВОМЦ "КВАДРАТ" підготував мега круту подію до відзначення Міжнародного дня студентів, адже вперше на Вінниччині у це свято об'єднається студентство всієї області.
Вже 16 листопада на Європейській площі станеться вибух креативу від талановитого студенства усієї Вінниччини.
З 15.00 на площі буде виставка локацій закладів освіти. Якщо ти не визначився, яка професія до душі — маєш змогу ознайомитись з навчальними закладами, тоді вибір буде зробити легше
О 16.00 тебе просто захопить почуття драйву, тому що на площі відбуватиметься танцювальний флешмоб, де ловитимуть ритм близько 500 студентів з усіх куточків Вінниччини! Під справжній український хіт, бруківка горітиме під їх ногами.
О 16.20 почнеться нагородження студентів навчальних закладів, за їх внесок у розвиток молодіжного руху області.
Також в цей час триватиме конкурс "Кращий герб/логотип закладу" переможця визначатимуть гості, шляхом голосування.
Потім студенство продемонструє свої таланти — впевнені, що їхні виступи не залишать вас байдужими.
З 18.00 естафету виступів перейме кавер-гурт "PULSAR" — подивимося, чи зможете ви встояти на місці, відчувши ритм, що згенерує команда талановитих виконавців.
О 19.00 почнеться дискотека — тут Dj розкачає вас на повну.
О 21.00 на вас очікує шоу-сюрприз.
Отож, зустрінемось 16 листопада о 15.00 на Європейській площі.
За інформацією Вінницького обласного молодіжного центру "Квадрат".
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/367/news/1580/254961897_3038830516336009_2383829941940783930_n.jpg)