Будівельний факультет здобуває перемогу в конкурсі «Студентська осінь – 2021»

У Вінницькому національному технічному університеті пройшов традиційний щорічний конкурс сценічних талантів першокурсників «Студентська осінь - 2021». Змагання відбувалися впродовж двох днів – 26 та 28 жовтня.

Цьогоріч першокурсники презентували літературно-музичні композиції на тему «Українські народні казки». Близько двох місяців команди готували постановки усім знайомих та улюблених з дитинства творів.

Протягом першого конкурсного дня було представлено виступи команд інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля з казкою «Пан Коцький», факультету інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем з  казкою «Вовк та семеро козенят», а також факультету електроенергетики та електромеханіки з казкою «Як чорт хотів музикою стати».

Другий конкурсний день був не менш насиченим і передбачав презентацію виступів команд ще чотирьох факультетів: факультету менеджменту та інформаційно безпеки з казкою «Рукавичка»; факультету будівництва, теплоенергетики та газопостачання з казкою «Іван Царевич та Сірий Вовк», факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з казкою «Сірко» та факультету комп’ютерних систем та автоматики, який презентував окремі номери художньої самодіяльності.

Оцінювало наших конкурсантів професійне та кваліфіковане журі, а саме:

Антон Обертинський – засновник Вінницького театру вогню, фіналіст проєкту «Україна має талант»;

Олександр Теренчук – актор команди ліги сміху «Вінницькі», серіалу «Одного разу під Полтавою», ведучий та шоумен;

Вероніка Пінчук – співачка, засновниця Pinchuk Media;

Анатолій Теклюк – директор центру соціальних комунікацій та лідерства.

Переможцями в номінація кращий номер художньої самодіяльності стали:

вокал – Валентина Паламарчук, ФКСА;

танець весільний – студенти ФІТКІ;

жіночий вокал, пісня «Ой там на горі» – студенти ФІТКІ;

танець «Зайки і Мишки» – студенти ФМІБ;

фінальна пісня «Лови момент» – студенти ФЕЕЕМ;

чоловічий вокал – Костянтин Товстик, ФІТКІ;

авторський реп – Ірина Стружко, ФЕЕЕМ;

кращий сценарій – від студентів ФІРЕН;

кращі декорації – від студентів ІнЕБМД;

найкраще втілення сценічних образів – студенти ФЕЕЕМ;

найкращий актор – Артем Барчук, ФБТЕГП;

найкраща актриса – Вікторія Юденко, ІнЕБМД;

найкраща жіноча роль виконана чоловіком – Микола Римаренко, ФМІБ.

Переможцями щорічного студентського конкурсу «Студентська осінь - 2021» стали:

ІІІ місце – ФІТКІ – з яскравою постановкою української народної казки «Сірко»;

ІІ місце – ФІРЕН – з презентацією драйвово-хвилюючої української народної казки «Вовк та семеро козенят»;

І місце – ФБТЕГП – з перфектною інсценізацією української народної казки «Іван Царевич та Сірий Вовк».

Щиро дякуємо усім командам за надзвичайні емоції та веселий настрій! Бажаємо вам нових досягнень і подальших перемог!!!

опублік. Малогулко Юлія Володимирівна