Вінницький національний технічний університет займає 35 місце у міжнародному неакадемічному рейтингу UniRank University Ranking 2021!

І 1 місце серед університетів нашого регіону!

Рейтинг UniRank University Ranking – міжнародний неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність університетів світу у веб-просторі.

Мета рейтингу – надати неакадемічну таблицю найкращих українських університетів на основі дійсних, неупереджених і не впливових веб-показників, наданих незалежними джерелами веб-відомостей, а не даних, поданих самими університетами.

Ранжування здійснюють на основі вебометричних даних із метою подання рейтингу популярності світових університетів, що базується на популярності їхніх вебсайтів з урахуванням трафіку, довіри та якості популярності.

Методологія рейтингу передбачає врахування 5 вебпоказників: Moz Domain Authority, Alexa Global Rank, SimilarWeb Global Rank, Majestic Referring Domains, Majestic Trust Flow.

Інформація за даними сайту: https://www.4icu.org/ua/

Імідж-центр ВНТУ