• Біографічні дані:

    Вінниця, Вінницький політехнічний інститут, спеціальність "Електронні обчислювальні машини"; Вінницький торговельно-економічний інститут, спеціальність "Фінанси"; к.т.н., доцент; сертифікований тьютор дистанційного навчання; сертифікований викладач-тренер.

    Наукова робота: Інформаційний простір організації, взаємовплив розвитку організації та ІТ-технологій, методологія освіти, тренінгові технології. Понад 200 публікацій.

    Розробки. Розробка аналого-цифрових та цифроаналогових перетворювачів (відповідальний виконавець), авторські свідоцтва на винахід. 2000-2001 рр. Консультант проекту «Розробка концепції створення веб-сайту підтримки маркетингових послуг для організації, що пропагує здоровий режим життя». 2002 – 2004 Консультант з проектів «Концепція розвитку та сценарії автоматизації малих підприємств». 2004-2009 – Бізнес-тренер; викладач проекту «Українська ініціатива». Автор та координатор бізнес-тренінгів. 2006-2008 Автор та керівник проекту «Впровадження СRМ. Формування концепції розвитку центру інформаційних технологій на основі системного підходу. Розробка проекту «Віртуальне підприємство». 2008 – автор проекту «Система управління навчанням для вузів економічного профілю». Переможець обласного конкурсу. Понад 15 сертифікатів щодо підвищення кваліфікації, впровадження сучасних технологій та дистанційної освіти; грамот, подяк за високий рівень викладання, наукової роботи, керівництва дипломними проектами. Член Всеукраїнського товариства "ІТ-директори", номінант конкурсу "Кращі ІТ-директори"/ З 2010 року - зав. відділом інноваційних технологій в освіті ВНАУ, доцент кафедри економічної кібернетики. В 2011 р. - член експертної ради Вінницького обласного управління освіти з ІТ-проектів; співавтор методичних розробок щодо розвитку інформаційного середовища навчання на міжнародних виставках (золота медаль Всеукраїнської виставки "Інноватика", золота медаль виставки "Освіта та кар`єра"); грамота за презентації на виставкових заходах; грамота за розвиток інноваційних технологій в освіті міністерства аграрної політики та продовольства України. Координатор роботи в проекті Ecommis+. Євангєліст проекту JetIQ ВНТУ - "Електронний університет". Автор та викладач тренінгів на тему "Плануємо проект"; "Методологія Scrum", "SMART планування" тощо. Співкоординатор та викладач курсів підвищення кваліфікації "Створення електронних ресурсів для змішаного навчання студентів в середовищі системи підтримки навчального процесу JetIQ". Координатор міжнародної ІТ-олімпіади студентів "IT-Universe". Експерт НАЗЯВО.
    Методичні розробки для студентів необхідно відкривати зі студентської в системі JetIQ.

  • Науковий напрямок:

    Електронне  інформаційне освітнє середовище. Інформаційний простір організації, взаємовплив розвитку організації та ІТ-технологій, методологія освіти, тренінгові технології. Понад 210 публікацій.
    Профіль  GOOGLE Scholar ; h-index - 9
    Цифровий ключ до публікацій ORCID 0000-0003-2864-9058
    Профіль Scopus  "Kovalenko, Olena"   57219624746 https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57219624746 h-index - 3
    Профіль Web of shience ID M-3701-2616   h-index - 2

  • Портфоліо: Розробка аналого-цифрових та цифроаналогових перетворювачів (відповідальний виконавець), авторські свідоцтва на винахід. 2000-2001 рр. Консультант проекту «Розробка концепції створення веб-сайту підтримки маркетингових послуг для організації, що пропагує здоровий режим життя». 2002 – 2004 Консультант з проектів «Концепція розвитку та сценарії автоматизації малих підприємств». 2004-2009 – Бізнес-тренер; викладач проекту «Українська ініціатива». Автор та координатор бізнес-тренінгів. 2006-2008 Автор та керівник проекту «Впровадження СRМ. Формування концепції розвитку центру інформаційних технологій на основі системного підходу. Розробка проекту «Віртуальне підприємство». 2008 – автор проекту «Система управління навчанням для вузів економічного профілю». Переможець обласного конкурсу. Понад 15 сертифікатів щодо підвищення кваліфікації, впровадження сучасних технологій та дистанційної освіти; грамот, подяк за високий рівень викладання, наукової роботи, керівництва дипломними проектами. Член Всеукраїнського товариства "ІТ-директори", номінант конкурсу "Кращі ІТ-директори"/ З 2010 року - зав. відділом інноваційних технологій в освіті ВНАУ, доцент кафедри економічної кібернетики. В 2011р. - член експертної ради Вінницького обласного управління освіти з ІТ-проектів; співавтор методичних розробок щодо розвитку інформаційного середовища навчання на міжнародних виставках (золота медаль Всеукраїнської виставки "Інноватика", золота медаль виставки "Освіта та кар`єра"); грамота за презентації на виставкових заходах; грамота за розвиток інноваційних технологій в освіті міністерства аграрноїполітики та продовольства України. Координатор роботи в проекті Ecommis+. Автор та викладач тренінгів на тему "Плануємо проект"; "Методологія Scrum", "SMART планування" тощо. Співкоординатор та викладач курсів підвищення кваліфікації "Створення електронних ресурсів для змішаного навчання студентів в середовищі системи підтримки навчального процесу JetIQ". Координатор міжнародної ІТ-олімпіади студентів "IT-Universe".  Співавтор проєкту " Освітянський хаб Вінницької області (2019 р.). Заступник директора центру дистанційної освіти ВНТУ на громадських засадах. Євангєліст, співрозробник проекту JetIQ ВНТУ - "Електронний університет" з 2015 р. по т.ч.
  • Публікацій у персональнoму репозиторії: 267
  • Хобі: подорожі,  поезія
  • Контакти:

    kovalenka88@gmail.com, ok@vntu.edu.ua, 80984776474, skype kovalenka88

    Email : ok@vntu.edu.ua
  • Відвідувань персонального кабінету: 6626 раз., востаннє : 23.11.2024 16:15:50
  • Сайт : ok.vk.vntu.edu.ua
  • Розклад занять::