Функція переходу від списку файлів студента у Файл-Експрес до журналу академічної групи

Для зручності викладачів та швидкого оцінювання робіт студентів,  що надійшли на сервіс "Файл-експрес" запроваджено перехід до електронного журналу - рядок оцінювання студента, що надіслав роботу.

Для цього у таблиці з одержаними викладачем файлів додано поле для переходу до аркушу журналу академічної групи цього студента.
  1. Журнал відривається у окремому вікні.
  2. Аркуш журналу визначається автоматично за ознаками : ця група, цей семестр, цей викладач.
  3. Якщо у викладача  у цьому семестрі є декілька аркушів, пов'язаних з цією групою, тоді додатково показується їх список для вибору необхідного.
  4. У відкритому аркуші журналу показується лише рядок з цим студентом.
  5. Розмір вікна з аркушем зменшений для зручності його закриття.
  6. Після закриття вікна з аркушем фокус залишається на вікні із надісланими файлами.

Працюємо разом!

опублік. Коваленко Олена Олексіївна