Зв'язок відомостей TestIQ з журналом викладача

 Для розвантаження викладачів при проведенні тестування з використанням системи TestIQ запроваджена технологія автоматичного перенесення оцінок за проходження екзаменаційних тестів у електронний журнал викладача. Для цього зв'язується екзаменаційна відомость TestIQ з певним полем електронного журналу викладача.

Автоматичне перенесення оцінок тестування в електронний журнал викладача працює лише для екзаменаційних тестів, для яких сформована екзаменаційна відомість TestIQ. Тобто, вид контролю обраного тесту повиннен бути встановлений як "Екзамен".

Порядок дій:

1. Перейти до модуля налаштування структури аркушу електронного журналу викладача, а саме до блоку "Опис частин модулю №", де викладач прописує теми (частини) модулю.

2. Для кожного поля (теми) модуля справа додана кнопка, яка генерує ключ прив'язки цього поля до екзаменаційної відомості TestIQ. При клацанні по кнопці виводиться повідомлення з створеним ключем. При цьому ключ автоматично копіюється у clipboard комп'ютера. Також його можна скопіювати мишкою і звичайним способом.


3. Ключ потрібно внести в екзаменаційну відомість TestIQ. Для цього необхідно перейти у відомість електронних тестів і під таблицею з результатами тестування вставити ключ у поле Ключ. Має з'явитсь таблиця з параметрами приєднаного аркушу журналу:

  • номер приєднаного журналу
  • назва групи
  • назва дисципліни
  • назва приєднаної колонки (частини) журналу

4. Також у таблиці з результатами тестування з'являється колонка з приєднаного журналу "Журнал" з комірками для оцінок, які виділені на рисунку в червоній рамці. В комірках студентів, які належать цій групі (у відомості можуть бути студенти інших груп) з'являються бали з журналу викладача. В ці комірки можна виставляти бали і вони будуть автоматично копіюватись у приєднане поле (колонку) журналу викладача.

mptycontent

Особливості створення та заповнення колонки з приєднаного журналу такі:

  • комірки для оцінок з'являються тільки для студентів, які належать групі з приєднаного журналу. Для студентів що тестувались у цей час з інших груп, ці комірки будуть порожніми.
  • у комірках відтворюються бали, які були на цей час (на час тестування) в журналі у приєднаному полі (темі).
  • редагування балів у комірках відомості тесту призводить до автоматичної відповідної зміни балів у журналі.
  • редагування балів не потребує застосування додаткових кнопок або дій для підтвердження.

Засоби захисту:

  • для кожного поля журналу використовується окремий ключ.
  • ключ належить тільки певному журналу, певному його полю і викладачеві - власникові журналу.
  • застосувати ключ у екзаменаційній відомості TestIQ може лише той самий викладач, якщо він є одночасно і автором тесту.

опублік. Шепітко Тетяна Володимирівна