![](http://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/229/news/1969/20230620_115727.jpg)
20-21 червня на кафедрі комп'ютерних систем управління відбувся захист бакалаврських дипломних робіт спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»
Студенти кафедри продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки. Відповідно до спеціальності роботи були присвячені автоматизації технологічних та бізнес-процесів підприємств. Представлені роботи містять багаторівневу архітектуру, сучасний стек технологій і мають перспективи практичного використання.
опублік. Ковалюк Олег Олександрович