Керівництво ВНТУ, факультети МТ та БЦЕІ, кафедра ОМТМІГ вітають Василинич Анастасію Володимирівну студентку ІІ курсу групи Б-21б, яка стала призером ІІ Відкритої міжнародної інтернет-олімпіади з опору матеріалів в Туркменістані (15 березня 2023 р.)! За результатами виконаних завдань Василинич Анастасія Володимирівна посіла третє призове місце. Вітаємо Анастасію Володимирівну та бажаємо їм невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків у подальших наукових пошуках. Нехай ця перемога стане важливою сходинкою у майбутньому зростанні й розквіті Української талановитої молоді!