Колектив кафедри ОМТМІГ вітає к.т.н., доцента кафедри Скорюкову Яніну Германівну із нагородженням Грамотою Вінницького національного технічного університету як кращого лектора ФМТ! Вітаємо Вас, Яніно Германівно, з отриманням заслуженої нагороди, яка є підтвердженням Ваших високих професійних якостей! Нехай у цей непростий час Вас не покидає віра у світле майбутнє та любов до своєї роботи! Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, позитивного настрою та якнайшвидшої Перемоги. Нехай джерело життєвої енергії буде невичерпним і стане запорукою втілення нових плідних ідей щодо професійного та особистого розвитку! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії під Мирним небом України!