Представники кафедри ОМТМІГ взяли участь в XХV МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ДОСЯГНЕННЯ ТА ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ТЕХНОЛОГІЙ І МАШИН ОБРОБКИ ТИСКОМ», яку проводила Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ, онлайн). Зав. каф. ОМТМІГ, проф. Грушко О.В. виступив з доповіддю на тему «Modelling of mechanical properties of polycrystalline materials by the finite element method». В доповіді були висвітлені основні виклики сучасної теорії пластичності полікристалів, що реалізується в методі кінцевих елементів. На прикладі моделювання кривих течій титанового сплаву ВТ6 подано низку рекомендацій для проведення таких розрахунків.