23 листопада для студентів-бакалаврів групи МВКД-18б в межах лекційного заняття з дисципліни «Економічний аналіз» доцентом Адлер Оксаною Олександрівною організовано зустріч із стейкхолдером-роботодавцем директором ТОВ «Нікон Груп» Романюком Сергієм Олександровичем.

В ході зустрічі Сергій Олександрович розповів студентам про основні вимоги сьогодення до сучасного менеджера. Було обговорено базові ознаки конкурентоспроможного управлінця, а також підкреслено необхідність володіння базовими знаннями спеціальності, важливість володіння іноземною мовою, розвиток у науковому напрямку, а також вміння працювати із сучасним програмним забезпеченням в галузі управління та обробки економічної інформації. Крім того, акцентовано увагу на необхідності саморозвитку, постійного самовдосконалення та практичного досвіду.

опублік. Кавецький Вячеслав Валерійович