Онлайн-лекція «Якісні та кількісні методи дослідження ринку» в рамках Школи молодого науковця

Завдяки співпраці Вінницького національного технічного університету, Хмельницького національного університету, Одеського національного економічного університету, Львівського університету внутрішніх справ вже декілька років успішно функціонує Школа молодого науковця.

22-го березня аспіранти та магістранти мали змогу відвідати он-лайн лекцію «Якісні та кількісні методи дослідження ринку», яку провела д.е.н., проф. Оксана Яшкіна. Тема лекції є досить актуальною та цікавою для аспірантів та магістрантів спеціальності 073 “Менеджмент”. До зустрічі приєднались і молоді науковці Житомирської політехніки, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Н
априкінці лекції усі присутні мали змогу поставити свої питання, отримати інформацію щодо цікавої літератури за темою лекції.

Щиро дякуємо усім учасникам Школи молодого науковця та очікуємо на нові зустрічі.

опублік. Косарук Олена Миколаївна