КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ З ПЕРШОКУРСНИКАМИ В РАМКАХ ВПРОВАДЖЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

Протягом жовтня для першокурсників факультету менеджменту та інформаційної безпеки було проведено серію кураторських годин з питань ефективних інструментів впровадження цінностей академічної доброчесності в освітній процес.

Впродовж кураторської години студенти ознайомилися з теоретичними аспектами академічної доброчесності у процесі навчання; з факторами, що безпосередньо впливають на культуру академічної доброчесності здобувачів вищої освіти. Кураторами детально пояснено питання важливості самостійного унікального написання студентами робіт, а не прибігання до неправомірної допомоги у написанні робіт третіми особами, різницю між термінами “плагіат” та “порушення авторських прав”, а також охарактеризовано основні фундаментальні цінності академічної доброчесності. Студенти розглянули практичні кейси щодо того, як навчитися уникати плагіату при написанні творчих та наукових робіт; як коректно оформити посилання на використану літературу; яким чином варто реагувати на порушення академічної доброчесності в навчальному процесі.

Група МІТ-22б, куратор – к. е. н., доц. Юлія Володимирівна Міронова.

Група МФКД-22б, куратор – к. пед. н., доц. Олена Миколаївна Косарук.

Група ЕК-22б, куратор – к. е. н., доц. Анна Валеріївна Вітюк.

Група П-22б, куратор – к. е. н., доц. Тетяна Миколаївна Пілявоз.

Група 1Л-22б, куратор – к. е. н., доц. Ірина Володимирівна Шварц.

Група 2Л-22б, куратор – к. е. н., доц. Ірина Володимирівна Шварц.

Групи КІТС-22б та УБ-22б,  куратор – ас. Бондаренко Ірина Олексіївна.

опублік. Косарук Олена Миколаївна