СТУДЕНТИ-МЕНЕДЖЕРИ ВІДВІДАЛИ БІЗНЕС-ФОРУМ «PLAN B»

4 листопада студенти-менеджери відвідали надзвичайно пізнавальний, цікавий та мотивуючий захід – бізнес-форум «Plan B».

До заходу приєдналися близько 150 учасників та учасниць.

Прогресивні вінницькі (у тому числі релоковані) підприємці ділилися знаннями, досвідом та порадами щодо започаткування власної справи в умовах кризи.

Інсайти, мрії та власні плани студенти змогли обговорити із досвідченими людьми, що пройшли й проходять непростий, ризикований шлях.

«Цікава історія СЕО «Промавтоматика» Михайла Ганчука, який також відкривав свій бізнес з нуля у підвалі гуртожитку ВНТУ разом зі своїми товаришами. Запам‘ятала те, що не потрібно боятися проблем, потрібно лише іти вперед, і ніщо вас не зупинить» — ділиться враженнями першокурсниця Еліза Войтко.

«На бізнес-форумі мене зацікавила підприємницька думка бізнесменів, яка спрямована не на фінанси і прибуток, а на ідею, що мозок — найкращий людський ресурс» — зазначає Максим Куцолабський.

Дякуємо за мотивуючі спічі
СЕО Промавтоматика Михайла Ганчука
власницю релокованого з Херсону бізнесу — кондитерської Perfetto Анну Воскобойник
керівника релокованого з Києва видавництва настільних ігор Lord of Boards Романа Козумляка
представницю департаменту економіки Вінницької ОВА Юлію Крамаренко
операційного директора та співзасновника фонду Future Development Agency (FDA) Ігоря Арбатова
засновника коворкінгу “Артинов” Андрія Піжевського та
представника Торгово-промислової палати Ігоря Шевченка.

опублік. Косарук Олена Миколаївна