Посвята в першокурсники ФМІБ!

15 вересня 2022 р.  родина Вінницького національного технічного університету поповнилась першокурсниками факультету менеджменту та інформаційної безпеки!
Привітали зі вступом майбутніх менеджерів, маркетологів, економістів, підприємців та фахівців з питань кібербезпеки ректор ВНТУ - д. т. н., професор Віктор Біліченко, декан факультету менеджменту та інформаційної безпеки – д. е. н., проф.  Ірина Єпіфанова, її заступники – заступник декана з навчально-методичної роботи Людмила Ткачук та заступник декана з навчальної та соціально-організаційної роботи Ольга Ратушняк, а також завідувачі кафедр – завідувач кафедри ММЕ, д. е. н., проф. Наталія Карачина, завідувач кафедри ФІМ, д. е. н., проф. Віталій Зянько, завідувач кафедри ЕПВМ, к. е. н., проф. Олександр Лесько, завідувач кафедри ПЛМ, д. е. н., проф. Олена Мороз та завідувач кафедри МБІС, к. т. н., доц. Василь Карпінець.
Також першокурсників привітали Голова студентського самоврядування ВНТУ Гоцуляк Даша та Голова студентської ради факультету Менеджменту та інформаційної безпеки Гіник Мирослава.
Першокурсники знайомились з кураторами груп, одногрупниками та викладачами випускових кафедр.
Вітаємо усіх зі вступом в омріяний університет та бажаємо успіхів в навчанні, МИРУ, міцного здоров'я та здійснення усіх мрій!

опублік. Єпіфанова Ірина Юріївна