21 лютого професором кафедри фінансів та інноваційного менеджменту Єпіфановою Іриною Юріївною організовано лекцію випускниці кафедри фінансів та інноваційного менеджменту, а нині – директорки комунального підприємства «Офіс туризму Вінниці» Маєвської Тетяни Олександрівни для студентів ОП «Менеджмент фінансово-кредитної діяльності» та усіх бажаючих. Тетяна Олександрівна розповіла про особливості управління в туристичній галузі, про основні напрямки туризму, які розвиваються в умовах пандемії,  ознайомила студентів із структурою та напрямками роботи "Офісу туризму Вінниці". Окрім того, студенти мали можливість виконати практичні завдання.
Щиро дякуємо Тетяні Олександрівні за цікаву й змістовну лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю.

опублік. Єпіфанова Ірина Юріївна