10 листопада Директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська прочитала лекцію студентам гр. МФКД-21 та МФК-19, які навчаються за ОП "Менеджмент фінансово-кредитної діяльності". Особливу увагу Галина Скоковська приділила системі дуального навчання, розповіла про пріоритетні напрями діяльності Вінницького обласного центру зайнятості, ознайомила студентів з проектами співпраці центру зайнятості з міжнародними організаціями, роботодавцями та закладами вищої освіти і виявила зацікавленість налагодження тісної співпраці з ВНТУ і, зокрема, кафедрою фінансів та інноваційного менеджменту. Запропонувала студентам допомогу з боку центру зайнятості у тимчасовому працевлаштуванні під час канікул, виходячи з календаря актуальних вакансій на ринку праці. Лекція була прочитана на високому рівні. По закінченню лекції Галина Скоковська дала вичерпні відповіді на численні запитання студентів. Зустріч організувала доцент кафедри фінансів та інноваційного менеджменту Наталія Коваль.

опублік. Єпіфанова Ірина Юріївна