5 листопада для студентів ОПП "Менеджмент фінансово-кредитної діяльності" проведено практичне заняття за участі Миколи Володимировича Кобисі, радника Голови Вінницької обласної державної адміністрації з питань молодіжної політики.
Микола Володимирович розповів студентам про важливість активної участі в молодіжному русі, поділився власним поглядом на важливість формування правильної мотивації та навчання впродовж життя. До речі, саме у Вінницькому національному університеті Микола Володимирович отримав свої перші професійні навички та отримав три освіти, одна з яких -Менеджмент.
Сподіваємось, ця зустріч багатьох мотивувала до бажання розвиватись та удосконалювати свої професійні навички.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/217/news/1572/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%20(324).png)
опублік. Єпіфанова Ірина Юріївна