12 жовтня 2021 р. з нагоди святкування Дня ВНТУ Кафедра фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ запросила випускника факультету Менеджменту та інформаційної безпеки Сєдова Олега Олександровича, начальника виробництва ювелірної фірми "Діамо-даймонд" на онлайн зустріч. Олег Олександрович розповів про свої студентські роки і про свій шлях до успіху.
Протягом години студенти мали можливсть полухати про особливості фінансово-господарської діяльності в ювелірному бізнесі та отримали цінні поради. Погоджуємось із думкою Олега Олександровича про те, що "студентські роки - найкращий час для того, щоб знайти себе". Дякуємо Сєдову Олегу Олександровичу за приділений час та цікаву лекцію, Джеджулі В'ячеславу Васильовичу та Ткачук Людмилі Миколаївні за організацію зустрічі
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/217/news/1531/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%20(207).png)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/217/news/1531/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%20(206).png)
опублік. Єпіфанова Ірина Юріївна