4 жовтня 2021р. здобувачі освітньо-професійного ступеня бакалавр та магістр спеціальності «Менеджмент» ОПП «Менеджмент фінансово-кредитної діяльності» та ОПП «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» мали змогу побувати на KNESS GROUP та поспілкуватись в форматі воркшопу з Сергієм Володимировичем Шакаловим, одним із співзасновників групи підприємств. Впродовж зустрічі було приділену увагу значній кількості питань, пов’язаних із фінансовим управлінням, управлінням інноваціями, корпоративною культурою, саморозвитком, стратегією та тактикою розвитку підприємств. Зустріч була досить продуктивною. Колектив кафедри фінансів та інноваційного менеджменту щиро дякує менеджменту KNESS GROUP за тривалу та плідну співпрацю, надзвичайно цікаву навчальну зустріч та професору кафедри фінансів та інноваційного менеджменту Єпіфановій Ірині Юріївні за організацію зустрічі.

опублік. Єпіфанова Ірина Юріївна