Кафедра фінансів та інноваційного менеджменту Вінницького національного технічного університету регулярно бере участь в заходах, пов’язаних із міжнародним співробітництвом. Окрім міжнародного науково-практичного стажування, спільних Міжнародних науково-практичних конференцій такими заходами є проведення лекцій колегами з університетів Європи та Китаю.
14 Травня 2021 р. професором кафедри фінансів та інноваційного менеджменту, доктором економічних наук Єпіфановою Іриною Юріївною організовані лекції професорів з республіки Польща. Першу лекцію провів доктор економічних наук, почесний професор Даріуш  Павліщи - голова гміни Громадка. В своїй лекції пан Даріуш поділився досвідом самоврядування і практики Європейського Союзу на прикладі гміни Громадка, підкреслив актуальність та важливість сталого розвитку, розповів про досвід гміни Громадка в циркулярній економіці в частині рециклінгу.
Друга лекція проведена почесним професором Петро Пачоскі - заступником міського голови, депутатом міської ради Єленя Гора, докторантом Вроцлавського економічного університету. В своїй лекції пан Петро розкрив особливості економіки курортного міста Єленя Гора, який за розміром може бути порівнюваний із українським Трускавцем.
Заключну третю лекцію провів доктор економічних наук, почесний професор Марцін Кесі - декан Бидгощського університету економіки за темою: "Методи управління часом на підприємстві". Пан Мартін розглянув дійсно актуальні та важливі методи тайм-менеджменту, які здатні покращити розпорядок дня.
Усі лекції супроводжувались цікавими дискусіями. Окрім викладачів кафедри фінансів та інноваційного менеджменту та здобувачів першого та другого ступенів вищої освіти ОПП «Менеджмент фінансово-кредитної діяльності» до відкритих лекцій приєднались випускники ОПП «Менеджмент фінансово-кредитної діяльності», зокрема Аделіно Жавела та викладачі  Університету державної фіскальної служби України.

опублік. Єпіфанова Ірина Юріївна